technika, techniki, technologie, tu i tam
piątek, 18 stycznia 2013
W Czeladzi nie było Powstania Styczniowego, ale są pomniki, więc żydokomuna idzie z kwiatkami
 


22 stycznia br. obchodzić będziemy 150 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. W ramach uczczenia okrągłej rocznicy walk wyzwoleńczych, o godzinie 12.00 pod pomnikiem poświęconym „Czeladzianom Poległym za Wolność i Niepodległość Ojczyzny” na placu Konstytucji 3 Maja oraz pod krzyżem przy ul. Nowopogońskiej zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia  udziału w uroczystości.
http://www.czeladz.pl/pl/wiadomosci/27/5150-150rocznicapowstaniastyczniowego
150 rocznica powstania styczniowego
piątek, 03 sierpnia 2012
Bumerangiem w nos europosla Stefan Kosiewski: Fascynacja obledem 58 Zniweczona rzeczywistosc 7 »

Aug 03   http://mysowa.tumblr.com/post/28623150939/bumerangiem-w-nos-europosla-stefan-kosiewski

Bumerangiem W Nos Europosla Fo58 Zr7(...)Nie rozwijając tu w szczegółach wspominanego nauczania, ani Manifestu powiedzmy tylko, że stały się one podstawą Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, natomiast autorzy Manifestu pracowali później na rzecz organizacji Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, tj. poprzedniczki Unii Europejskiej, której zawdzięcza popłatne stanowisko europoseł Janusz Wojciechowski i dlatego powinien stulić buzię, jak nie wie, o czym mowa tudzież przeprosić Katolików i Polaków za polekożerczy atak na Osobę Biskupa, którego nie musi lubić np. za jego i swoje pochodzenie etniczne, jednakie, bo osobniki tego samego ładunku odpychają się dla picu publicznie, żeby polaryzować i przyciągać do siebie głupich, zaś Polacy tacy głupi nie są, żeby tylko wspomnieć na koniec niniejszych rozważań o charakterze przedsoborowym, o ignorancji, dyletantyzmie i arogancji , która w NIK-u za prezesury Kaczyńskiego a także Wojciechowskiego dała w sumie: bardach i barachło,


że był sobie w Czeladzi taki Zdzisio Malinowski, który zima, lato paradował w krótkich spodenkach i w sportowych trampkach na nogach z kilkoma parami damskich pończoch podciągniętych za kolana gumami i w kilku zaledwie sweterkach podarowanych mu przez miłosiernych chrześcijan, a nałożonych na siebie sposobem na cebulkę przez krępego Zdzisia, który podchodzić musiał pod czterdziestkę śpiąc po klatkach schodowych na przemian w Będzinie i w Czeladzi w blokach, a nie był nasz Zdzisio Malinowski taki arogant jak głupi Abram z opowiadania Ficowskiego, który ostrzeżony o tym, że Niemcy poślą go do ziemi “…wybełkotał bardziej zrozumiale niż zwykle: - Do ziemi obiecane!…” (s. 154, Czekanie na sen psa ISBN 83-07-01262-7). Przemieszczając się głównie z Osiedla Marcelego Nowotki, gdzie miał masarnię i piekarnię i otrzymywał bezpłatnie z rana w jednym sklepie bułkę a w drugim kilka plastrów wędliny do bułki rozkrojonej życzliwą dłonią sklepowej, kiedy zjawiał się z rana z wielkim, okrągłym budzikiem w dłoni pytając ją niezmiennie: “…Czy wiesz, która godzina? i dodając zaraz: a ja jeszcze nie jadłem śniadania”. Po czym udawał się na Rynek szybkim krokiem chodziarza olimpijskiego Zdzisio Malinowski nie taki głupi, za jakiego niejeden mógłby go wziąć, kiedy on wygłaszał z pamięci rymowane poematy o Gomułce niczym Homer, a nie bawił się w bezprzedmiotową politykę, dlatego wypchnął Sypniewskiego z jadącego wolno w kierunku Będzina pod górkę Syberkę tramwaju linii 22 uzasadniając swój czyn słowami: “…dwóch głupich nie może jechać w jednym tramwaju…”. Byłem świadkiem a choćbym i nie był, to mogę potwierdzić, że Sypniewski pozbierał się z upadku, krzywda nie stała się żydowi i podreptał sobie wzdłuż ulicy Będzińskiej swoją drogą podpierając się cienką, czarną laseczką lakową, w której ponoć po jego śmierci znaleziono kilka złotych monet, bo Sypniewski też głupi nie był, a tylko żydokomuna dobrała mu się po wyzwoleniu do tych paru kamienic żydowskich, które przetrwały razem z Sypniewskim w Będzinie spokojnie całą okupację hitlerowską, bo nie potrzebował chodzić po pomoc od żydów amerykańskich do gminy żydowskiej na Małobądz, a te kamienice wyburzyli ubowcy razem z całą ul. Małachowskiego za Gierka.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
http://www.spreaker.com/user/mysowa/bumerangie…

http://pl.netlog.com/donatlusk/blog/blogid=196188

http://www.stumbleupon.com/stumbler/sowamagazyn
sobota, 02 czerwca 2012
Niesprawiedliwy podział pieniędzy w Czeladzi
 
Stefan Kosiewski
19:43  - 
+1 w www.tvs.pl
 -  Publiczny
...Zdaniem rodziców, wszystkiemu winna jest zbyt mała dotacja z miasta. Na ten rok MCKiS dostał ponad 150.000 zł, co w porównaniu z zeszłym rokiem daje o ponad 40% mniej. Z kolei Akademia Piki Nożnej dostała ponad 80.000 tysięcy, co daje wzrost o 170%.
Zdaniem rodziców to skandal, bo te dwa kluby łączy tylko boisko, dzieli prawie wszytko. - U nas jest 25 grup rozgrywkowych, a APN ma tylko pięć. Tak my się musimy podzielić z siatkówką, koszykówką, lekkoatletyką i piłką nożną tak samo - mówi Henryk Standio, dziadek zawodnika MCKS Czeladź....


Niesprawiedliwy podział pieniędzy w Czeladzi »
Mają sukcesy, tradycję i chęci, ale nie mają jednego - pieniędzy. Coraz trudniejsza sytuacja MCKS-u Czeladź. Zdaniem rodziców miasto niesprawiedliwie podzieliło pieniądze na sport w mieście, a to ozna...
https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/ERz8FLJPxTa
piątek, 23 grudnia 2011
Po co w Czeladzi dyskutować o nazwie GZM, do ktorego Czeladz nie wchodzi? Czy nie wznioślej podyskutowac o problemach Warszawy?
 • Przemysław Szałański    http://forum.czeladz.pl/aktualnosci/gzm-silesia-t133.html#p340
 • forum.czeladz.pl
  Od jakiegoś czasu zaczyna się mówić o zmianie nazwy Metropolii Silesia na Metropolię Katowicką. Co o tym myślicie?
   · 7 grudnia o 12:54 ·
   • Stefan Kosiewski Po co w Czeladzi dyskutować o nazwie GZM, do ktorego Czeladz nie wchodzi? Czy nie wznioślej podyskutowac o problemach Warszawy?
    Górnośląski Związek Metropolitalny tworzy 14 miast na prawach powiatu, leżących na obszarze konurbacji śląsko-dąbrowskiej.W skład GZM wchodzą:
    Bytom, Chorzów, Gliwice, Dąbrowa Górnicza , Jaworzno ,
    Katowice, Mysłowice , Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze,
    http://www.gzm.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=117&Itemid=70
    Członkowie
    www.gzm.org.pl
    Metropolia "Silesia" kilka sekund temu ·  ·

  Stefan Kosiewski: Tożsamość Narodowa

  sowa (») | hoy  | leído: 1× | 
  herody/w-dobre-rece.jpg
  didaskalia: @Przemysław Szałański zamieścił logo Metropolii "Silesia" na redagowanym przez siebie forum Czeladzi, na którym dyskutuje się o nazwie Związku Metropolitalnego, do którego Czeladź nie wchodzi, natomiast Minister Spraw Zagranicznych RP Sikorski wniósł do dyskusji na temat Federalnego Państwa Europejskiego, do którego Polska nie wchodzi, swoje osobiste aspiracje do urzędu Prezydenta a zarazem Komisarza w Brukseli. Łącząc przyjemne z bezużytecznym zapytuje więc Polak urodzony przed 58 laty w Czeladzi a prześladowany ze względów politycznych i rasowych w Polsce przez kryptosyjonistycznych pobratymców Radka Sikorskiego, czy nie wznioślej byłoby podyskutować o stołkach w Rządzie Swiatowym dla żydów z Polski i o tym, jak nie powinien się nazywać cały ten Bajzel, Bardach i Burdel Lizboński z którego życzylibyśmy sobie (tzn. Polkom i Polakom tudzież Ludziom innych, normalnych Narodów) jak najszybciej móc się wypisać.   seguir
 • środa, 19 stycznia 2011
  Obozy pracy w Polsce 1944 - 1950 Cz. - Czeladź (...) Obóz macierzysty - Auschwitz

  Obozy pracy w Polsce 1944 - 1950

  Written by sowa (») today at 14:52 in category communists,
  czeladz/obozy-pracy.jpg
  na terenie byłego oddziału obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau utworzony został 23 kwietnia 1947 r. decyzją Biura Politycznego KC PPR Centralny Obóz Pracy Jaworzno - w Jaworznie, działał od 1947 do 1956.
  Cz. - Czeladź
  Obozy pracy w Polsce 1945-1950

  (...) Obóz macierzysty - Auschwitz

  Domagamy się zburzenia komunistycznych pomników w Czeladzi!

  sowa (») | 26. 7. 2010 | read: 102× | 
  czeladz/komuna-pomnik-czeladz.jpg
  Pomnik przed Urzędem Miejskim w Czeladzi odsłonięty przez komunistę Gierka w 1976 r. dla uczczenia miejskiego przewrotu dokonanego w 1926 r. przez fałszywych samorządowców. Art. 13 Preambuły Konstytucji RP nie przemawia do kolejnych burmistrzów Czeladzi po 1989 r., bowiem silniejsza jest wspólnota złoczyńców. 


  środa, 19 stycznia 2011
  Armia Sowiecka weszła do opuszczonego przez Niemców Auschwitz; nie było żadnego wyzwolenia! Po 1945 więziono nadal w obozie ludzi;
  sobota, 08 stycznia 2011
  W spisie powszechnym żydy mogą podać się tym razem za pigmejów

  Informationen zur Webseite http://www.rp.pl/artykul/590596_Spis-Slazakow-i-Kaszubow-.html
  http://enimages.websnapr.com/?size=u&url=http%3A%2F%2Fwww.rp.pl%2Fartykul%2F590596_Spis-Slazakow-i-Kaszubow-.html

  rachmistrz w pozycji numer 15 będzie musiał wpisać to, co respondent mu zadeklaruje. W Czeladzi miejscowi podają się za Szwedów, a Polacy mogą wreszcie opowiedziećrachmistrzowi: Piszpan Dupa

  W spisie powszechnym żydy mogą podać się tym razem za pigmejów  żydokomuna żydzi antisemitismus 1968 bardach juden [»]
  empfehlen  gesichert am 08.01.2011 gefällt 1 Person
  niedziela, 02 stycznia 2011
  pizza

  bierzcie i zjedzcie Photogallery | pizza |

  ... Czeladź zapłaciła już 40 tys. złotych z przeznaczeniem na kopię rzeźby ustawionej przez Mrozowskiego przed Klubem pod Filarami.

  Klub ten były burmistrz Mrozowski wyremontował i oddał na miejsce pracy dla żony swojego kolegi Zbigniewa Szaleńca, byłego piłkarza piłki nożnej i trenera okręgówki, powołanego przez Mrozowskiego na swojego zastępcę, a przed rokiem przy wybitnej pomocy Mrozowskiego (oddał własny dom w Rynku na lokal przedwyborczy) wybranego na senatora RP.

  <>
  Ein Foto in Flickr
  Ein Foto in Flickr
  Ein Foto in Flickr
  Ein Foto in Flickr
  Ein Foto in Flickr
  stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photosetstefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset

  Mrozowski wspólnie z Szaleńcem sprzedali budynek przedszkola, w którym jako przedszkolanka zatrudniona była żona tegoż Szaleńca, z przeznaczeniem na dom masaży erotycznych.

   Instalując burdel w bezpośrednim sąsiedztwie budynku kościoła pod wezwaniem św. Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała naruszyli oni m. in. ustawę zabraniającą sprzedaży i picia alkoholu w pobliżu miejsca świętego. Obaj ci żydokomuniści, aktywni jeszcze w czasach studiów w PZPR, przepisali się w zeszłym roku do Platformy Obywatelskiej, żeby całe odium zrzucić na Tuska i Niesiołowskiego. A ten ostatni przyjechał oczywiście do Czeladzi, żeby przyklepać przyjaźń z takimi samymi jak on i wpisać się do Księgi Pamiątkowej, którą założyła dla niego Iwona Szaleniec. (...) http://ro.weblog.ro


           
           
       
  nastavení
  http://sowa.quicksnake.co.uk/fotogalerie.php?i=7085
   
  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9
  | < Marzec 2019 > |
  Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Zakładki:
  EU-Fotos
  FREUNDE - PRZYJACIELE
  IN POLEN - W POLSCE
  KOSIEWSKI
  Księga - Gästebuch
  KULTUR
  LITERATUR
  Narodowi socjaliści - komuniści - inne
  NASZE - UNSERE
  POLONIA i Polacy za granicami RP
  SOWA
  SOWA RADIO
  SOWA VIDEO
  UNIA & POLSKA
  YES - POLAND
  Tagi
  www.flickr.com
  stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset