technika, techniki, technologie, tu i tam
piątek, 05 października 2012
Zawiadomienie o przestepstwie: ataki rasistowskie pracownika agora.pl: Ryszard Bednarczyk
Written by sowa (») today in category law,
law/staatsanw.jpg

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Sródmieście
Pani Prokurator mgr Gams-Kornatowska
3 Ds. 117/12
                                 Frankfurt am Main, 5.10.2012

Szanowna Pani Prokurator,
 
zawiadamiam o dwóch przestępcach antypolskich, ukrytych żydach/ kryptosyjonistach działających w porozumieniu i dziękuję za Pani pismo, znak jw. z 20.09.2012, które zawiadamia mnie jedynie o tym, iż nastąpiło wytknięcie błędu w działaniu Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w dn. 29 czerwca 2012 r.  
20120924140639036-wytkniecie-policji-0001
Niestety nie zostałem zapoznany przez Panią z treścią wspomnianego wytknięcia uchybienia, ani nie przeprosiła mnie jeszcze Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku za niewłaściwe pouczenie wprowadzające mnie w błąd, które otrzymałem razem z zatwierdzającym to fałszywe pouczenie pismem Prokuratury wprowadzającym mnie w błąd podpisem Pani Prokurator.  Wnoszę wobec tego o zapoznanie mnie z treścią pouczenia (przysłanie kopii pisma z 29 czerwca br., o którym Pani zechciała wspomnieć.
 
Nawiasem mówiąc dokonałem spostrzeżenia, iż nie stosuje się Pani Prokurator do kultury języka polskiego, która obowiązuje Polki i Polaków w oficjalnych kontaktach a nakazuje zwracać się do pokrzywdzonej osoby w formie zaczynającej się od słów: "Szanowny Panie, przepraszam za to, że został Szanowny Pan wprowadzony w błąd poprzez wysłanie Panu fałszywego pisma Prokuratury opartego na fałszywej podkładce z Policji..., itd.".
 
Wnoszę o zamarkowanie myszą części powyższego zdania zaczynającej się po dwukropku i rozpoczęcie kolejnej korespondencji do mnie od tego mninimum cywilizacyjnego.
 
Uzasadniając zgłoszenie przestępstwa nękania Polaka przez żydów ukrytych w Polsce/ kryptosyjonistów z powodów rasistowskich, wyjaśniam, co następuje:
 
Radny Miasta Jelenia Góra Rafał Piotr Szymański znieważył ongiś (dokładne daty na blogach) ze względów dyskryminacyjnych Naród Polski zamieszczając w internecie fotkę starego samochodu marki mały fiat oraz szyderczy podpis: "Polska myśl techniczna".
 
Wiadomo, że samochody mały fiat były wytworem nie polskiej, lecz włoskiej myśli technicznej, więc albo Rafał Piotr Szymański jest bezdenny ignorant, albo żydowski przygłup, wesołek purimowy na etacie Radnego miasta Jelenia Góra, który chciałby przysłać Polakom, lecz nie umie., albowiem robi tak, że szyderstwo godzi w szydercę, żyd pluje sam sobie w brodę.
 
Tymczasem pracownik portalu agora.pl Ryszard Bednarczyk wykazując fałszywą solidarność plemienną chazarskiego typu z rasistowskim przestępcą, ukrytym żydem Szymańskim Rafałem wezwał mnie wczoraj do usunięcia wpisu, który jest przecież tylko i wyłącznie dowodem zabezpieczonym przeze mnie w sprawie szydzenia przez ukrytego żyda Szymańskiego  z polskiej myśli technicznej.
 
Dowód ten może być niewygodny dla przestępcy, dlatego ten wespół z innym chce zniszczenia dowodu, jednakże Prokuratura musi mieć wszystkie dowody zarównio w sprawie Amber Gold jaki i w sprawie ERGO Hestia (prokuratura w Niemczech od połowy zeszłego roku prowadzi dochodzenie, a ja zwróciłem się dzisiaj do Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego z zapytaniem, czy Władysław Bartoszewski (dwupaństwowiec: obywatel izraelski a zarazem RP)  jest, lub był kiedykolwiek wiceprezesem Rady Nadzorczej STU ERGO Hestia.
 
Afery żydowskich band mają to do siebie, że są jak ośmiornice, które zdają się swoje macki posiadać wszędzie: - Polacy mają prawo żyć w państwie, gdzie wymiar sprawiedliwości stoi na straży interesów obywateli, a nie na straży interesów sitwy tworzonej przez część środowisk prawniczych. Ja wiem, że ta sitwa jest dzisiaj przerażona tym, co robię i chcę, żeby stąd poszedł jasny przekaz do tej sitwy: nie zastraszycie mnie - powiedział w ostatnich dniach Minister Sprawiedliwości Jarosław Gowin. 
 
Ja nie zajmuję się uprawianiem polityki, jestem ponad tym, gdyż jestem Poetą Polski, piszę wiersze, sztukę sceniczną HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosieski i tylko dlatego też nie powiem, iż zgadzam się z Ministrem Sprawiedliwości w powyższym.  Polska musi być wolna od rasistowskiej sitwy żydowskiej, która spowiła system wymiar sprawiedliwości i policję po Magdalence.
 
Z szacunkiem
Z frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
 
 
P.S.
w zał. zamieszczam na dowód korespondencję będącą dowodem wywierania na mnie presji przez pracownika spółki agora.pl/ współwłaściciel Adam Michnik, żydowski złoczyńca, współuczestnik bandyckiej zmowy w Magdalence
 

Check out Stefan Kosiewski: Przesladowany w Ojczyznie przez bandy zydowskie ukryte w strukturach MSWiA oraz MS i MSZ -

 • Favorisieren
 
 
Ja mieszkam na stale w Niemczech, zaś  zgloszenia na policji mozna dokonac tylko osobiscie, dlatego nie donioslem na Pana do policji, natomiast powiadomilem Pana o tym, ze Pan popelnil przestepstwo domagajac sie ode mnie usuniecia danych osobowych osoby publicznej, gdyz naruszyl Pan Ustawe o dostepie do Informacji Publicznej,
z pozdrowieniami zachecam do przemyslen,
zebym nie musial pytac Adama Michnika, dlaczego zatrudnia bezmyslnych przestepcow solidaryzujacych sie plemiennie z glupimi zydami
Stefan Kosiewski
—– Original Message —–
From: “Ryszard Bednarczyk” <ryszard.bednarczyk@agora.pl>
Sent: Wednesday, October 03, 2012 3:44 PM
Subject: Re: blog job.blox.pl

Witam,

jeżeli Pan wie o popełnionym przestępstwie, powinien Pan zgłosić je na policji.

Ponawiam prośbę. Proszę usunąć dane osobowe z wpisu http://job.blox.pl/2011/04/Rafal-Piotr-Szymanski-Radny-Miejski-w-firmie.html

Pozdrawiam,

—– Oryginalna wiadomość —–
Od: “sowa” <sowa-frankfurt@t-online.de>
Do: “Ryszard Bednarczyk” <ryszard.bednarczyk@agora.pl>
Wysłane: środa, 3 październik 2012 15:31:55
Temat: Re: blog job.blox.pl

Stefan Kosiewski do Ryszarda Bednarczyka agora.pl  Czy zgłocił już Pan do
Prokuratury tego ukrytego żyda, który kandydując na radnego w Jeleniej Górze
szydził z Polaków popełniając obżydliwe przestępstwo i prowokując
antyżydowskie rozruchy?

Stefan Kosiewski

3 minut(y) temu·

ten czlowiek bierze pieniadze za to ze jest osoba publiczna i jako taka
wywiesza swoje wizerunki, na ktorych umieszcza swoje imie i nazwisko Rafal
Piotr Szymanski – domaganie sie przez tego czlowieka usuniecia jego nazwiska
z mojego blogu jest bezprawiem i chetnie spotkam sie z nim w sadzie, zeby
zaplacil za swoja bezczelnosc. z powazaniem Stefan Kosiewski, Postfach
800626, D-65906 Frankfurt, Tel. – 49-69-332845—– Original Message —–
From: “sowa”
To: “Ryszard Bednarczyk”
Sent: Wednesday, October 03, 2012 3:48 PM
Subject: Fw: blog job.blox.pl
 • Rafał Piotr Szymański, Radny Miejski w firmie Miasto …
  MAMON
  https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/265337726902063
MAMON
Blog > Komentarze do wpisu
Rafał Piotr Szymański, Radny Miejski w firmie Miasto Jelenia Góra. Polaku, nie głosuj więcej na bezmyślnego obżyda!
Radny Miejski w firmie Miasto Jelenia Góra
Rafał Piotr Szymański POLSKA MYŚL TECHNICZNA.
 • około godziny temu ·
   • Grzegorz Czapski Tak śmiejmy się tylko pamiętajmy że nic lepszego od naszych przyjaciół z zsrr wyprodukować nie mogliśmy tak samo zresztą jak w NRD. A naprawdę ludzi mieliśmy mądrych był potencjał ,niestety wszystko zmarnowane …

    około godziny temu ·
   • Stefan Kosiewski tylko żydowi głupiemu mogło przyjść na myśl nazwanie tak obrazka
    nędzy, do której doprowadzili Polskę żydokomuności
   • Obrazek

  Obrazek  Radny Miasta Jelenia Góra popisuje się obżydliwym poczuciem bezkarnego szydzenia z Polskości fotografując małego fiata w Kudowie i podpisując:POLSKA MYŚL TECHNICZNA

 •  
 • Polaku w Jeleniej Górze, nie głosuj więcej na bezmyślnego obżyda!
poniedziałek, 04 kwietnia 2011, kultur
 • grupa samokształceniowa

piszemy w sprawie wpisu na Twoim blogu http://job.blox.pl/2011/04/Rafal-Piotr-Szymanski-Radny-Miejski-w-firmie.html otrzymaliśmy zgłoszenie od osoby wymienionej we wpisie. Prosimy o usunięcie danych osobowych z tego wpisu (dotyczy to też adresu wpisu). Pozdrawiamy, — pozdrawiam Ryszard Bednarczyk tel 22 55 54 842 wew. 54842 Blox – najciekawsze blogi w sieci || www.blox.plStefan Kosiewski do Ryszarda Bednarczyka agora.pl Czy zgłosił już Pan do Prokuratury tego ukrytego żyda, który kandydując na radnego w Jeleniej Górze szydził z Polaków popełniając obżydliwe przestępstwo i prowokując antyżydowskie rozruchy?
Załącznik niedostępny
Ten załącznik mógł zostać usunięty lub osoba, która go udostępniła nie ma pozwolenia na udostępnienie go Tobie.

29 minut(y) temu

Dodano
You like this.
 • sowa

Październik 3, 2012 - Posted by | http://ligon.wordpress.com/2012/10/03/bierze-pieniadze-za-to-ze-jest-osoba-publiczna-i-jako-taka-wywiesza-swoje-wizerunki-na-ktorych-umieszcza-swoje-imie-i-nazwisko-rafal-piotr-szymanski-jelenia-gora/  


 
 
----- Original Message -----
From: "Ryszard Bednarczyk" <ryszard.bednarczyk@agora.pl>
Sent: Thursday, October 04, 2012 4:50 PM
Subject: Re: nie donioslem na Pana do policji, natomiast powiadomilem Pana o tym, ze Pan popelnil przestepstwo Re: blog job.blox.pl

Szanowny Użytkowniku,

treści publikowane przez Ciebie na blogu
http://job.blox.pl/ naruszają par. 2.4. a) Regulaminu Użytkownika Serwisów Internetowych Agory i jednocześnie wypełniają znamiona przestępstwa z art. 257 Kodeksu Karnego (tzw. znieważenie z motywów dyskryminacyjnych). Tym samym stosownie do par. 2 ust. 10 przywołanego Regulaminu uprawnia nas to zablokowania dostępu do Twojego bloga i jego usunięcia.

Odnosząc się Twojej zaskakującej argumentacji przedstawionej w mailu z dnia 3 października 2012 roku, informuję, iż przepisy przywołanej przez Ciebie ustawy nie znajdują zastosowania w okolicznościach tej sprawy, nakładają bowiem obowiązki wyłącznie na podmioty publicznoprawne, nadto naruszenie przepisów tejże ustawy nie stanowi przestępstwa. Zalecamy uważniejszą lekturę.


----- Oryginalna wiadomość -----
Od: "sowa" <
sowa-frankfurt@t-online.de>
Do: "Ryszard Bednarczyk" <
ryszard.bednarczyk@agora.pl>
Wysłane: środa, 3 październik 2012 16:49:23
Temat: nie donioslem na Pana do policji, natomiast powiadomilem Pana o tym, ze Pan popelnil przestepstwo                     Re: blog job.blox.pl


Ja mieszkam na stale w Niemczech, za) zgloszenia na policji mozna dokonac tylko osobiscie, dlatego nie donioslem na Pana do policji, natomiast powiadomilem Pana o tym, ze Pan popelnil przestepstwo domagajac sie ode mnie usuniecia danych osobowych osoby publicznej, gdyz naruszyl Pan Ustawe o dostepie do Informacji Publicznej,
z pozdrowieniami zachecam do przemyslen,
zebym nie musial pytac Adama Michnika, dlaczego zatrudnia bezmyslnych przestepcow solidaryzujacych sie plemiennie z glupimi zydami

Stefan Kosiewski
http://ligon.wordpress.com/2012/10/03/bierze-pieniadze-za-to-ze-jest-osoba-publiczna-i-jako-taka-wywiesza-swoje-wizerunki-na-ktorych-umieszcza-swoje-imie-i-nazwisko-rafal-piotr-szymanski-jelenia-gora/


----- Original Message -----
From: "Ryszard Bednarczyk" <
ryszard.bednarczyk@agora.pl >
To: <
kultur@gazeta.pl >
Sent: Wednesday, October 03, 2012 1:40 PM
Subject: blog job.blox.pl


Witam,

piszemy w sprawie wpisu na Twoim blogu
http://job.blox.pl/2011/04/Rafal-Piotr-Szymanski-Radny-Miejski-w-firmie.html
otrzymaliśmy zgłoszenie od osoby wymienionej we wpisie. Prosimy o usunięcie
danych osobowych z tego wpisu (dotyczy to też adresu wpisu).

Pozdrawiamy,

--
pozdrawiam
Ryszard Bednarczyk
tel 22 55 54 842 wew. 54842
Blox - najciekawsze blogi w sieci ||
www.blox.pl


--
Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @agora.pl, należącej do Grupy
Kapitałowej Agory. Główne spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej
Agory to:

Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; Numer identyfikacji
podatkowej: PL 526-030-56-44; Miejsce zarejestrowania: Sąd Rejonowy dla
m. st. Warszawy: Numer rejestru KRS: 59944; Kapitał zakładowy:
50.937.386 zł, wpłacony w całości.

Agora - Poligrafia Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 43-110 Tychy; Numer
identyfikacji podatkowej: PL 646-20-72-095; Miejsce zarejestrowania: Sąd
Rejonowy w Katowicach Numer rejestru KRS: 72481; Kapitał zakładowy:
1.000.000,00 zł.

Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; Numer
identyfikacji podatkowej: PL 521-289-70-03; Miejsce zarejestrowania: Sąd
Rejonowy dla m. st. Warszawy Numer rejestru KRS: 126767; Kapitał
zakładowy: 25.019.500,00 zł.

Więcej informacji o spółkach na stronie:
www.agora.pl Wiadomość jest
przeznaczona wyłącznie dla zamierzonego adresata i może zawierać
informacje o charakterze poufnym. W razie stwierdzenia, że odbiorcą
miała być inna osoba prosimy poinformować nadawcę oraz niezwłocznie
usunąć wiadomość. Wiadomość może nie stanowić oficjalnego stanowiska
spółki Agora SA i nie być związana z jej działalnością.
------------
This message was sent from domain @agora.pl belonging to Agora Group.
Principal companies in the Agora Group structure are:

Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa; Polish VAT and tax ID no.:
PL 526-030-56-44; Place of registration: Regional Court for the Capital
City of Warsaw; Registration no.: 59944; Share capital: PLN 50.937.386,
fully paid-up.

Agora - Poligrafia Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 43-110 Tychy; Polish VAT
and tax ID no.: PL 646-20-72-095; Place of registration: Regional Court
in Katowice; Registration no.: 72481; Share capital: PLN 1.000.000,00.

Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o., ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa;
Polish VAT and tax ID no.: PL 521-289-70-03; Place of registration:
Regional Court for the Capital City of Warsaw; Registration no.: 126767;
Share capital: PLN 25.019.500,00.

For more information about our companies see site:
www.agora.pl This
message is for the intended recipient only and it may contain
confidential information. If you receive this message in error, please
immediately delete it and notify the sender. This message may not
represent the official views of Agora SA and may not be related to its
business.
*********

3 x bisowany automatycznie wpis polsko-angielski
http://sowa.quicksnake.net/law/Zawiadomienie-o-przestepstwie-ataki-rasistowskie-pracownika-agora-pl-Ryszard-Bednarczyk
poniedziałek, 06 sierpnia 2012
Stefan Kosiewski: Przesladowany w Ojczyznie przez bandy zydowskie ukryte w strukturach MSWiA oraz MS i MSZ

 https://twitter.com/sowa/status/232414232363278336
sobota, 08 stycznia 2011
Czy Kiszczakowi i Jaruzelskiemu zrobią taką samą rozprawę w domu, żeby sobie mogli palnąć w ŁEB na rozprawie?!
Czy Kiszczakowi i Jaruzelskiemu zrobią taką samą rozprawę w domu żeby sobie mogli palnąć w ŁEB na rozprawie?!  Prezes sądu w Otwocku ponoć nie zna przedmiotu sprawy. Protokolantka też pewnie zbyt dużo nie wie a poza tym jest przesłuchiwana przez policję i na dodatek w szoku. A na dodatek akta sprawy spłonęły w pożarze.  Kategoria: Polityka Prawo Źródło: http: wiadomosci.gazeta.pl Dodano: 22 09 2009  Tagi: żyd żydokomuna judeopolonia Kiszczak Bedzin Jaruzelski  http: elefanta.pl bookmark.action?bookmarkId=10373888 teksty

sowa dodano: 22 września 2009

Czy Kiszczakowi i Jaruzelskiemu zrobią taką samą rozprawę w domu, żeby sobie mogli palnąć w ŁEB na rozprawie?! Prezes sądu w Otwocku ponoć nie zna przedmiotu sprawy. Protokolantka też pewnie zbyt dużo nie wie a poza tym jest przesłuchiwana przez policję i na dodatek w szoku. A na dodatek akta sprawy spłonęły w pożarze.

Kategoria: Polityka/Prawo Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl Dodano: 22-09-2009 Tagi: żyd żydokomuna judeopolonia Kiszczak Bedzin Jaruzelski http://elefanta.pl/bookmark.action?bookmarkId=10373888

Dodaj komentarz Link
czwartek, 06 stycznia 2011
Zawiadomienie o przestepstwie spowodowania katastrofy samolotowej nad Smolenskiem 10 kwietnia 2010 r.
sobota, 01 maja 2010
Komorowski przepowiedział śmierć Lecha Kaczyńskiego w samolocie: od min. 1:44
Sowa Magazyn Europejski

Sowa Magazyn Europejski

Prokuratura w Warszawie musi wezwać Komorowskiego na przesłuchanie i zapytać, o posiadaną przez kandydata PO na Prezydenta RP wiedzę na temat tego, co miało się stać w wyniku wyborów prezydenckich, albo tego, że Prezydent Kaczyński będzie gdzieś leciał?
sowa-frankfurt.ning.com
Przyjdą wybory Przezydenckie, albo Prezydent będzie gdzieś leciał

7Hava agent WSI komorowski z kolesiami przewidywal scenariusz ze Smolenska? Zdrajcy Narodu byli karani kara smierci, a teraz ? Jak dalej tak bedzie to ludzie wyjda na ulice bo struna sie przeciagnela http://www.youtube.com/watch?v=86G...
2 godz. temu · ·
środa, 25 listopada 2009
Przestępcza działalność urzędnika Ministerstwa Sprawiedliwości RP

Tomaszów Mazowiecki, "rewitalizacja"

Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. Postfach 800626 – 65906 Frankfurt

                                                                           Frankfurt am Main, 25.11.2009

Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny
Pan Krzysztof Kwiatkowski

Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
 
dot.: przestępczej działalności urzędnika MS/ mgr Marta Migalska
         Pismo BMIII-R-051-4194/09/6 z 10 listopada 2009 r

Szanowny Panie Ministrze,
 
informuję Pana Ministra o ukrywaniu dowodów przestępstwa przez Specjalistę w Biurze Ministra Sprawiedliwości, mgr. Martę Migalską.
 
Wyjaśniam, że pani mgr Marta Migalska mataczy w ww. piśmie pisząc o jakiejś korespondencji z 6 i 7 listopada, którą pozostawia bez odpowiedzi odkładając ad acta, ponieważ nie chce albo i nie jest w stanie zrozumieć jej treści, a pomija milczeniem moją korespondencję do Ministra Sprawiedliwości z 9 października 2009 r. i 15 października 2009 r. m.in. dlatego, że jest w niej zawiadomienie o przestępczej działalności tejże pani mgr. Marty Migalskiej.
 
W zał. jeszcze raz  korespondencja z 15 października 2009 r, którą opublikowałem w internecie, albowiem mowa w niej o działaniu zorganizowanej, żydowskiej bandy zamelinowanej w strukturach MS oraz MSWiA i Policji na przykładzie Tomaszowa Mazowieckiego, Województwa Łódzkiego i Stolicy (patrz załącznik pdf: Stefan Kosiewski 20091015).

Wnioskuję o podjęcie niezbędnych działań służbowych.
 
Z szacunkiem
 
Stefan Kosiewski
http://nono.blox.pl/resource/Stefan_Kosiewsk_20091125.pdf
http://sowa.mypodcast.com/200910_archive.html
http://de.groups.yahoo.com/group/sowa/message/896

----- Original Message -----
From: SOWA
Sent: Wednesday, November 25, 2009 7:14 PM
Subject: Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. Postfach 800626 - 65906 Frankfurt Frankfurt am Main, 25.11.2009
środa, 25 listopada 2009
Przestępcza działalność urzędnika Ministerstwa Sprawiedliwości RP
sobota, 26 września 2009
Stefan Kosiewski: Ja się do tego Ministra Czumy cały czas zwracam z różnymi pismami, po starej znajomości
Sowa Magazyn Europejski
Sowa Magazyn Europejski Stefan Kosiewski: Ja się do tego Ministra Czumy cały czas zwracam z różnymi pismami, po starej znajomościhttp://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20090923_1502-502235.mp3
Źródło: tomas.blox.pl
Kategorie: Wszystkie | die Bücher - książki | ARKADY | Budowlanka | Dożynki Prezydenckie | Festiwal "Polskie Ojczyzny" | Fundacja Monumentum Iudaicum Lodzense | KATYN | Nasze Kolędy | Oskar Lange | Porozumienie ...
śr o 23:41 · · · Udostępnij
 
1 , 2 , 3
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset