technika, techniki, technologie, tu i tam
poniedziałek, 25 lutego 2013
Akumulatory do rozrusznika Lech Wałęsa ładuje okresowo na Florydzie
Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») dzisiaj w 12:13 w kategorii Lech Walesa, czytaj: 1×


lw/lw-blip-pl-2999377.jpg

Olbrzymia blizna pozostawiona przez kardiochirurgów po dokonanym przed laty w Ameryce zabiegu wszczepienia rozrusznika serca usytuowana jest u Wałęsy pośrodku klatki piersiowej, co ułatwia frontalne rozpoznawanie figuranta pośród tysięcy wypoczywających na Florydzie osób przez izraelskie drony z poziomu wyższego od wysokości katastrofy w Czelabińsku i bezpieczniejszego od rutynowych operacji w Afganistanie, natomiast gigantyczne zaiste rozmiary blizny i nienaturalne brzuchogłowie prezydenta pozwalają na określenie w przybliżeniu całościowych gabarytów urządzeń umożliwiających jako taką pracę serca człowieka i stałą łączność z centrum logistycznym dowodzenia NWO.

Lw-blip-pl-wachmann-2999379
Miet Wachmannsky nie odstępuje Lecha Wałęsy na krok. 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1990-1995, laureat pokojowej Nagrody Nobla w 1983r. http://lechwalesa.blip.pl/archive/2/2013  http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Akumulatory-do-rozrusznika-Lech-Wasa-aduje-okresowo-na-Florydzie

środa, 13 lutego 2013
Wysłał kilka tysięcy SMS-ów. Może za to siedzieć. Kierujemy Będzińskich policjantów na douczanie z matematyki

Lech Klekot, olej

Kierujemy Będzińskich policjantów na douczanie z matematyki za niezgodne z logiką matematyczną zatrzymanie 35-letniego mieszkańca Czeladzi, który wg. informacji gazety.pl zasypywał wybrankę serca nie kwiatami, lecz tysiącami SMS-ów od maja 2012.
 
Po 9 miesiącach doniosła baba obżydliwe na policję bżydkie pomówienie dorosłego mężczyzny o wysyłanie do niej "setki SMS-ów dziennie" i policja zatrzymała bezprawnie niewinnego obywatela dokonując bezsprzecznie przekroczenia uprawnień, albowiem gdyby Będzińska policja zadała sobie trud podzielenia, chociażby na telefonie komórkowym, sumy kilku tysięcy SMS-ów przez okres 9 miesięcy, czyli przez 270 dni, to dostałaby kilka SMS-ów dziennie i zrozumiałaby, że jest wymierna różnica między słowem "kilka", a "kilkaset".
 
Chyba, że głupi jest tylko dziennikarz, zaś baba nie umiała zadzwonić ze skargą do matki zakochanego idioty, który stracił dla Będzińskiej żydówki głowę.
 
http://forum.gazeta.pl/forum/w,760,142513372,142513372,Wyslal_kilka_tysiecy_SMS_ow_Moze_za_to_siedziec.html
Komentarze do artykułu
Będzińscy policjanci zatrzymali 35-latka z Czeladzi, który od maja prześladował jedną z kobiet, wysyłając jej setki SMS-ów dziennie.

Autor: kultur 13.02.13, 17:41  
Zostanie skazany wyrokiem nakazowym, dostanie 500 zł grzywny, a wyrok mu przysposobi w postanowieniu kapturowym, bez jego obecności, sędzina Juda, nie będzie na posiedzeniu bezrobotnej publiczności, bo trzeba by salę po durniu wietrzyć, który nie rozumie, że kilka tysięcy to dwa, lub trzy, a jak podzielić przez 9 miesięcy, to wychodzi na to, że każdy Polak może być skazany z pomówienia przez żydówkę o to, że do niej za często do pracy dzwonił, bo ona w pracy jest na wypoczynku i nie będzie gadała z głupim. Tu masz informację o Polaku, któremu zabrali dom w ten sposób: sowa.quicksnake.net/law/yd-i-hrabia-Jew-Graf-purimowy-kryptonim-w-Ministerstwie-Sprawiedliwoci-ydowskie-kpiny-z-prawa-w-Polsce

https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/515235018517206/
środa, 30 stycznia 2013
for immigration reform for decades
Stand with President Obama. Add your name.

BREAKING New York Times headline: Obama Hails Bipartisan Plan to Overhaul Immigration

Stefan — President Obama just called for monumental immigration reform—and he’s got a bipartisan group of legislators behind him.
 
For children in our schools and those defending our country, there is now a light at the end of the tunnel.

But Tea Party Republicans will do everything possible to obstruct immigration reform.
Stand behind President Obama right away: Support comprehensive immigration reform and demand cooperation from Tea Party Republicans.

We’ve been fighting for immigration reform for decades—and this is our opportunity! But if we don’t stand united behind President Obama, radical Tea Partiers will tear his plan to pieces.
 
Support immigration reform right away! Stand behind President Obama, and demand that Tea Party Republicans stand down.

Thanks,

Guy Cecil
DSCC Executive Director

czwartek, 24 stycznia 2013
Plany Instytutu Lecha Walesy w 2013 roku

NOBLIŚCI W WARSZAWIE, EDUKACJA HISTORYCZNA, DEMOKRACJA I PRAWA CZŁOWIEKA NA ŚWIECIE


Spotkanie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie, programy wspierające poszanowanie praw człowieka i promujące wiedzę o najnowszej historii Polski oraz uruchomienie placówki badawczo-edukacyjnej to najważniejsze inicjatywy Instytutu Lecha Wałęsy zaplanowane na 2013 rok, które zostały przedstawione gościom podczas uroczystego spotkania noworocznego w Pałacu Sobańskich.

Galeria z uroczystego spotkania noworocznego w Pałacu Sobańskich

­­- W 2013 roku zapraszamy do Warszawy laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, aby zastanowić się nad przyszłością globu, nad nowymi zagrożeniami i wyzwaniami dla dzisiejszego świata - zapowiedział na spotkaniu noworocznym Prezydent Lech Wałęsa.  Jestem zaniepokojony sytuacją na świecie i w Europie, niedostosowaniem struktur i programów do uwarunkowań globalnych, brakiem wspólnych odpowiedzi na fundamentalne pytania o wartości, system ekonomiczny i demokrację - podkreślił Prezydent Wałęsa.

Przemówienie Prezydenta Lecha Wałęsy na uroczystym spotkaniu noworocznym Instytutu Lecha Wałęsy

Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla organizowany jest od 2000 roku. Uczestniczą w nim laureaci tego prestiżowego wyróżnienia oraz przedstawiciele wielu organizacji międzynarodowych, wspierających idee wolności i pokoju. Instytut podjął starania, aby Szczyt po raz pierwszy zorganizowany został w Europie Środkowo-Wschodniej. Do tej pory obrady odbyły się w Rzymie, Paryżu, Berlinie, Hiroszimie i Chicago.


 

Galeria XII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla

- Rok 2013 będzie dla nas szczególny. Obchodzić będziemy 30. rocznicę przyznania Lechowi Wałęsie Pokojowej Nagrody Nobla, a także 70. rocznicę urodzin Pana Prezydenta. Zależy nam na tym, aby kulminacją roku jubileuszowego było zorganizowanie w Warszawie dorocznego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Podjęliśmy już stosowną współpracę z władzami Miasta Stołecznego Warszawy i liczymy również na wsparcie czołowych instytucji i firm w Polsce. Czynimy wszystko, aby jesienią do Polski przyjechało wielu Noblistów - powiedział na spotkaniu Piotr Gulczyński, Prezes Zarządu Instytutu Lecha Wałęsy


V edycja Nagrody Lecha Wałęsy

W tym roku przyznana zostanie po raz kolejny Nagroda Lecha Wałęsy. Po raz szósty trafi ona do osoby, instytucji lub organizacji społecznej, zasłużonej w walce o demokrację, poszanowanie praw człowieka i wolności. Kontynuowane będą także inne programy, wpisujące się w prospołeczną i prodemokratyczną misję Instytutu. Prowadzone będą programy "Solidarni z", wspierające prodemokratyczne ruchy społeczne na świecie, walczące o godność i obronę praw człowieka.

 


Działalność Fundacji w 2013 roku to także projekty promujące postawy nowoczesnego patriotyzmu, takie jak "Gen Wolności", którego celem jest integrowanie Polaków wokół pozytywnego postrzegania osiągnięć państwa i obywateli. Instytut działać będzie również na rzecz przekazywania młodemu pokoleniu w Polsce i poza jej granicami wiedzy o wielkim ruchu społecznym, jakim była "Solidarność" oraz prowadzić będzie nadal program edukujący młodych Europejczyków pod nazwą "Akademia Obywatelska".

Mam Gen Wolności- spot

Instytut pozyskał w 2011 roku, na potrzeby prowadzenia różnorodnych projektów edukacyjnych i naukowych, zabytkową warszawską willę, wybudowaną dla Prezydenta Gabriela Narutowicza. Willa przekazana została w użytkowanie Instytutu w połowie marca 2012 roku i od tej pory przeprowadzone zostały kompleksowe ekspertyzy stanu budynku oraz sporządzone szczegółowe plany jego modernizacji. Po kompleksowym remoncie, który, po uzgodnieniach formalnych, planujemy rozpocząć w 2013 roku, stworzymy w niej nowoczesną placówkę badawczo-edukacyjną służącą przekazywaniu młodzieży wiedzy o najnowszej historii i świecie współczesnym oraz nową siedzibą Instytutu.

 


Projekt przebudowy "Willi Narutowicza"

- To ogromne przedsięwzięcie organizacyjne i finansowe. Obecnie jesteśmy na etapie pozyskiwania partnerów i sponsorów dla tego projektu. Zależy nam, abyśmy mogli rozwinąć edukacyjną, badawczą i obywatelską działalność Instytutu w Willi Narutowicza już w 2014 roku. - zaznacza Piotr Gulczyński. - W nowej siedzibie mieścić się będzie także, wzorowane na amerykańskich instytucjach, Muzeum i Biblioteka Prezydenta Lecha Wałęsy, dokumentujące dorobek Pierwszego Prezydenta wolnej Polski i najnowszą historię naszego kraju. Pragniemy, aby ten wyjątkowy budynek stał się siedzibą placówki otwartej i dynamicznej, promującej postawy współczesnej solidarności i patriotyzmu - podkreślił prezes Gulczyński. http://www.ilw.org.pl/48,16,obecna_dzialalnosc 

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Lech-Walesa/Plany-Instytutu-Lecha-Walesy-w-2013-roku

piątek, 18 stycznia 2013
W Czeladzi nie było Powstania Styczniowego, ale są pomniki, więc żydokomuna idzie z kwiatkami
 


22 stycznia br. obchodzić będziemy 150 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. W ramach uczczenia okrągłej rocznicy walk wyzwoleńczych, o godzinie 12.00 pod pomnikiem poświęconym „Czeladzianom Poległym za Wolność i Niepodległość Ojczyzny” na placu Konstytucji 3 Maja oraz pod krzyżem przy ul. Nowopogońskiej zostaną złożone kwiaty oraz zapalone znicze. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia  udziału w uroczystości.
http://www.czeladz.pl/pl/wiadomosci/27/5150-150rocznicapowstaniastyczniowego
150 rocznica powstania styczniowego
poniedziałek, 07 stycznia 2013
zmienił ustawienia prywatności grupy 897 Osób na Zamknięta, bo dodał wicepremiera do grupy
Written by sowa (»)  in category Auto - Bahn - Porty - EU-Führerschein, read: 14×

sk/brama-brandenburska.jpg
Facebook
 
Daniel Pawlak zmienił ustawienia prywatności grupy na Zamknięta.
  • 2 osoby lubią to.
  • Stefan Kosiewski @Daniel Pawlak - Czy można było zachęcać 898 dorosłych ludzi do uczestnictwa w grupie Polityka bez tajemnic, zaś potem beztrosko, jednoosobowo zmieniać ustawienia grupy na zamkniętą tylko dlatego, że jeden z tych ludzi został wicepremierem? Czy po utracie stanowiska przez Janusza Piechocińskiego grupa znowu zmieniona zostanie na otwartą? Czy może raczej zastanowi się Pan nad tym, co wolno, a czego nie wolno w towarzystwie ludzi mających do siebie szacunek?
https://www.facebook.com/groups/236162319786552
 
Nowi członkowie


Szymek Pająk   http://aukcje.wosp.org.pl/janusz-piechocinski-sloik-grzybow-i668745

 10 godz. temu
  • Daniel Pawlak lubi to.
  • Stefan Kosiewski @Daniel Pawlak - Cenzura w grupie Polityka bez tajemnic to rzecz haniebna! Czy ja nie mogę mieć swojego zdania w grupie Polityka bez tajemnic? Dlaczego wyciął Pan krytyczną uwagę w stosunku do postaci i dziadostwa syna ubowca Owsiaka? Pan Piechociński ma prawo dawać grzyby Owsiakowi i Panu może się to podobać, a ja mam prawo do krytycznego postrzegania ogłupiania Narodu Polskiego przez Owsiaka. Proszę nie bawić się w Cenzurę żydokomunistyczną i nie wycinać Poecie Polski aforyzmu, który tu jeszcze raz wpisuje: 54. Głupota żydowska skomunysyna Owsiaka: zabawia się głupek w żebraka. Głupota żydowska: cyniczny żyd Owsiak dożył 60 lat i zapowiada uśpienie starych Polaków, bo sam chciałby żyć długo i szczęśliwie kosztem młodych jak żyd Paul Anka, dlatego zabawia się głupek w żebraka na koszt Narodu Polskiego a zagrabiony majątek przepisuje na żonę, bo naiwnie mniema, iż ta pożyje dłużej, niż żydówka Torańska (69). http://sowa.quicksnake.net/poetry/Stefan-Kosiewski-Aforyzmy-w-porzdku-czasu
    sowa.quicksnake.net
    Stefan Kosiewski: Aforyzmy w porządku czasu | european magazine

  • Stefan Kosiewski Z satysfakcją przyjmujemy deklarację Jerzego Owsiaka, iż życie ludzkie jest dla niego “wartością najwyższą”, przypominamy jednak, że eutanazja nie jest dopuszczalna w żadnej sytuacji – brzmi stanowisko zespołu ds. służby zdrowia Konferencji Episkopatu Polski. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zespol-episkopatu-eutanazja-niedopuszczalna-w-zadn,1,5387387,wiadomosc.html Zespół episkopatu: eutanazja niedopuszczalna w żadnym przypadku wiadomosci.onet.pl Z satysfakcją przyjmujemy deklarację Jerzego Owsiaka, iż życie ludzkie jest dla niego “wartością najwyższą”, przypominamy jednak, że… kilka sekund temu
http://sowa.quicksnake.org/Auto-Bahn-Porty-EU-Fhrerschein/Pan-Piechociski-a-ja-mam-prawo-do-krytycznego-postrzegania-ogupiania-Narodu-Polskiego-przez-Owsiaka

piątek, 21 grudnia 2012
42. Proszę także o pouczenie pytającego urzędnika, że nieznajomości obcego języka nie można leczyć.
 
Ministerstwo Finansów
ul. Świętokrzyska 12
00-916 Warszawa
 
----- Original Message -----
From: sowa
Sent: Friday, December 21, 2012 8:47 AM
Subject: Re: Einladung in mein Netzwerk bei LinkedIn
 
Uprzejmie proszę o wyjaśnienie, czy Diarusz Kostecki wykorzystuje służbowy adres do prywatnego pisania tekstów wyrażających MOWE NIENAWISCI ANTYPOLSKIEJ?

42. Proszę także o pouczenie pytającego urzędnika, że nieznajomości obcego języka nie można leczyć.

Z poważaniem Stefan Kosiewski

Centrala
tel. +48 (22) 694 55 55
e-mail: kancelaria@mofnet.gov.pl
Elektroniczna Skrzynka Podawcza - ESP

Kontakt dla dziennikarzy
tel. +48 (22) 694 36 04,
+48 (22) 694 55 68
e-mail: dziennikarze@mofnet.gov.pl (dla przedstawicieli prasy drukowanej i mediów elektronicznych)

Stanowisko ds. skarg i wniosków
tel. +48 (22) 694 44 81


Wiadomości Celne, str. 47

----- Original Message -----
Sent: Friday, December 21, 2012 7:18 AM
Subject: Re: Einladung in mein Netzwerk bei LinkedIn

Von Stefan Kosiewski w jakim celu wysyłasz mi te spamy. Może da się to leczyć. 
----- Original Message -----
Sent: Thursday, December 20, 2012 4:19 PM
Subject: Einladung in mein Netzwerk bei LinkedIn
 
LinkedInStefan Kosiewski

Von Stefan Kosiewski

Vorsitzender bei Polnisches Kulturzentrum e.V.
Deutschland


 

Ich möchte Sie zu meinem beruflichen Netzwerk auf LinkedIn hinzufügen.

- Stefan Kosiewski

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 55
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset