technika, techniki, technologie, tu i tam
Blog > Komentarze do wpisu
Psychiatro, lecz sie sam z ulepszania Magdalenki uznanej przez ludzi chorych za podstawe demokracji w Polsce!

Założenie, że po aferze taśmowej nic się nie zmieni jest nie do przyjęcia. Poszukiwania pozytywnych pomysłów na naprawę demokracji, życia obywatelskiego i dyskursu politycznego w Polsce.

Nowe demokratyczne otwarcie
Polityka jest Stajnią Augiasza. Herkules w jeden dzień oczyścił Stajnię z nieczystości przepuszczając przez nią rzekę. Herkulesa już nie ma. Nikt za nas nie oczyści polityki.
stowarzyszenie-mpolska.mpolska24.pl|Od: Maciej 'MakG' Gierej


 • Stefan Kosiewski @Tomasz Urbaś - czy założyciele tzw. demokracji w 1989 r.: Kiszczak , Urban, Michnik, Kaczyński, Wałęsa itd., cała ta sitwa żydowska, na którą mówi się także: UKŁAD (z Magdalenki) uznała, że jest już potrzeba naprawić tę tzw. demokrację, tzn. system apartheidu kryptosyjonistycznego wprowadzony zamiast żydokomunizmu? Czy po prostu jeszcze jeden frustrat (Urbaś), który się nie załapał, na grabież mienia Narodu Polskiego, chciałby Narodowców Polskich zwodzić na manowce naprawiania BATA na Polaków, który oprawca zrobił sobie za długi na nasze czasy oraz o kilku końcach i to narzędzie zbrodni ludobójstwa zaczyna mu się po prostu plątać w bandyckiej dłoni, zaczyna być niesprawne, bo Naród Polski zmienia miejsce zamieszkania, wymyka się oprawcy, wyjeżdża w całości do ciepłych krajów, a żydostwu strach zajrzał przeraźliwie w oczy, że będzie samo musiało swoich uciskać i już z tego strachu żal za Polakami im d(.)pę ściska i chcą naprawiać BATA, skracać długość bicza, żeby Kapo nie okładał sam siebie nahajką po plecach? Wyjaśnia się, że to była tylko retoryka, bowiem grupa Narodowcy jest samokształceniowa i dla Polaków. Nie jest nam po drodze z naprawiaczami demokracji, rewizjonistami okrągłego stołu, onanistami wszelkiej maści. Lekarzu psychiatro, lecz się sam! 
 • Tomasz Urbaś Stefan Kosiewski Nie znam odpowiedzi na Pana pytania. Z kolegami i koleżankami z mPolski szukamy rozwiązań bardziej przyziemnych. Miłego dnia.

 • Stefan Kosiewski Tomasz Urbaś - przyziemnie w piaskownicy może sobie każdy kryptosyjonista bezkarnie robić to, co chce, na swoim podwórku. Byle nie w grupie samokształceniowej Narodowcy, w której nie ma miejsca na zboczenie "oczyszczania polityki ", czyli zawracania Wisły byle g(.)wnem chazarskim. Tu nie naprawiamy ZŁA, nie ulepszamy ZŁA. Tu oddajemy się Pięknemu, Dobremu, Prawdziwemu. Politykierstwo, usprawnianie narzędzi zbrodni jest odgórną zabawą lekkomyślnego lekkoducha u władzy, Naród Polski ma prawo chcieć być wolny od tego.
  https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/768036433237062/
 • środa, 02 lipca 2014, reakcja

  Polecane wpisy

  TrackBack
  TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
  www.flickr.com
  stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset